Anneler Gününde “ANNE SANAT”

sanat
sanat

İzmir’li tiyatro sanatçısı Metin Güler tarafından kurulan ve kurulduğu zamandan bu yana özellike online etkinlikleriyle dikkatleri çeken Tiyatro Ofisi yeni bir etkinlik ile sanatseverler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Kadın estetiği, anne sıcaklığında sanat!

Kadın estetiği, anne sıcaklığında! mottosu ve “Kadın Yüreğiyle de Annedir” inancıyla 9 Mayıs Anneler gününde 9 ayrı etkinlik ve sanat üreten birbirinden değerli 9 anne 10 kadın konuk ile ekranlarınıza misafir olmaya gelen etkinlik anne ve anne yüreği taşıyan bütün kadınlara itaf edilecek.

Saat 14.00’de başlayacak ve her saat başı başka bir içerikle saat 23.59’a kadar devam edecek. “Anne Sanat” etkinliği 9 Mayıs Anneler gününde Tiyatro Ofisi sosyal medya hesabından canlı yayınlar ile gerçekleşecek. Müzik, atölye, şiir, okuma tiyatrosu, çocuklara ve yetişkinlere masallar, söyleşiler ile dolu bir içeriğe sahip etkinlik saat 14.00’de başlayacak ve her saat başı başka bir içerikle saat 23.59’a kadar devam edecek. Tiyatro Ofisi Sanat Yönetmeni Metin Güler; “Geçtiğimiz ay içerisinde yaptığımız ‘Çocuk Şenliği’ etkinliğimiz ile çocuklarımıza ulaştık ve şenliğimizi çocuklarla renklendirdik. Şimdi ise 9 Mayıs Pazar Günü ise annelerimiz için “ANNE SANAT” adlı etkinliğimizi annelerimize ithaf etmek için kolları sıvadık. Sanatçı 9 annenin 9 etkinlik ile karşımıza çıkacağı günde sizleri de izleyici olarak görmek bizi mutlu edecektir. Online ortam da bile varlığınızı
hissetmek bizleri onurlandıracaktır.” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir Yorum Yazın