COİN STORE Caspi Coin Kripto Varlık Dünyasına Giriş Yaparak Sektöre Güven Getirdi

coin2
coin2

Son dönemde borsaların oluşturduğu güvensiz ortamda Coinstore ailesi olarak kripto varlıklarınızı, yatırımlarınızı borsalarda tutmak yerine kolay ve daha güvenli bir biçimde soğuk cüzdanlarda tutmayı hiç düşündünüz mü? Coinstore şubelerinde nakit, kredi kartı ya da diğer ödeme seçenekleriyle ister borsa hesabınıza ister soğuk cüzdanlarınıza kolayca yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca Coinstore şubelerinde kripto varlıklarınızı nakite dönüştürmek de çok kolay.

Uzman Kadro 7/ 24 Hizmetinizde

Coinstore şubelerinde daha düşük komisyon oranlarıyla işlem yapabilirsiniz. Yapacağınız işlemlerde bekleme süresi 3 ile 5 dakika arasında değişmektedir. Yapılacak tüm işlemleriniz için uzman kadromuz 7/24 hizmetinizdedir.

Coinstore Neden Daha Güvenli ?

Coinstore şubelerinde yapacağınız işlemlerde süreç çok hızlı olmakla beraber almak istediğiniz kripto varlığı hesabınızda gördükten sonra ödeme yapabiliyorsunuz. Kripto varlıklarınızı nakite çevirmek istediğinizde ise kripto varlıklar Coinstore sistemine düştüğü an ödemenizi alabilirsiniz. Bu süreç 1-3 dakika arasında değişmektedir.

Yüz Yüze Detaylı Bilgi Alabilirsiniz

Coinstore Kapalı Çarşı ve Sirkeci, Ankara Çankaya ve Dubai şubeleri ile hizmetinizdedir daha çok detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir, dilerseniz ofislerimizde uzman ekiplerimizden yüz yüze detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz. Daha fazla bilgi için www.coinstorecaspi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir Yorum Yazın